دوشنبه , ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

بهترین بازی های آینده سال ۲۰۲۰۵ min read

بهترین بازی های آینده سال 2020
⏱زمان مطالعه: ۸ دقیقه

در این مقاله با بهترین بازی های جدید برای سال های ۲۰۲۰ و بعد از آن که برای پلتفرم‌های PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و PC وجود دارد آشنا خواهیم شد.

بهترین بازی های آینده سال 2020

بازی های آینده سال ۲۰۲۰ و بعد از آن فضایی جدی و هیجان انگیز است. بله ، تاریخ های انتشار در حال حاضر کمی بیشتر از حد معمول تغییر می کنند ، اما برخی از بازی های درجه یک در افق قریب الوقوع وجود دارد ، The Last of Us 2, Cyberpunk 2077, and Ghost of Tsushima در لیست بازی‌های مورد انتظار گیمرها هست. از این گذشته ، کنسولهای نسل بعدی PS5 و Xbox Series X هنوز هم در حال حاضر برای انتشار در انتهای سال قرار دارند.

این لیست همه هیجان انگیزترین بازی‌هایی را که در سال ۲۰۲۰ در سیستم عامل های مختلف شاهد آن خواهیم بود را در بر می گیرد و از روشی که در حال حاضر شکل می گیرد ، سال بسیار بزرگی برای انتشار بازی های هیجان انگیز خواهد بود. ما همچنین فراتر از سال به بازی‌های بیشتری نگاه می کنیم که به سختی می توانیم منتظر بمانیم

Disintegration 

بهترین بازی های آینده سال 2020
 • پلتفرم : PC ، Xbox One ، PS4
 • تاریخ انتشار: ۱۶ ژوئن ۲۰۲۰

بازی Disintegration در سبک علمی تخیلی شوتر اول شخص با ترکیبی از عناصر RTS، ماجراجویی و اکشن می باشد که توسط استودیوی V1 Interactive ساخته شده و توسط کمپانی Private Division منتشر می شود. از V1 Interactive، استودیوی جدید سی نفره توسط Marcus Lehto، یکی از سازندگان Halo، ایجاد شده است، وقایع بازی در آینده ای نه چندان دور بر روی زمین جریان دارد، جایی که در آن تنها امید بشر برای بقا از طریق یک پروسه ی ادغام است.

مجموعه “آینده نزدیک زمین” ، جایی که بشریت در آستانه انقراض در نتیجه جمعیت زیاد ، آب و هوای شدید و کمبود مواد غذایی است ، خدمه رومر برای “راه اندازی مجدد” بشریت می جنگند.
روندی که طی آن مغز انسان برای حفظ سلامت خود به بدن یک روبات آماتور منتقل می شود. شما در نقش فردی به نام Romer Shoal هستید که یک خلبان سابق Gravcycle در نقش فرماندهی یک نیروی مقاومت کوچک بازی می کنید و هنوز هم در حال یادآوری خاطرات محو شده ی گذشته خودشان هستند.

The Last of Us 2

بهترین بازی های آینده سال 2020
 • پلتفرم: PS4
 • تاریخ انتشار: ۱۹ ژوئن

The Last of Us 2 پنج سال پس از بازی اصلی داستان جوئل و الی را ترسیم می کند. در حالی که بقای در دنیای پس از شیوع هنوز هم موضوع اصلی بازی خواهد بود و در سیاتل – حداقل تا حدودی – تنظیم خواهد شد. در جدیدترین تریلر آشکار ، الی با جدیت از چیزی ناراحت است.

، و از همه بیشتر به چشم می خورد. در ابتدا برای انتشار در ماه فوریه ، Naughty Dog تصمیم گرفت تا تاریخ انتشار را عقب بیندازد تا مطمئن شود که تا حد ممکن صیقل داده شده است ، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا با الی دوباره جمع شویم و ببینیم داستان او ما را به کجا می برد.

Ghost of Tsushima 

بهترین بازی های آینده سال 2020
 • پلتفرم: PS4
 • تاریخ انتشار: ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰

همانطور که عنوان شد، Ghost of Tsushima داستان زندگی یک سامورایی است. این سامورایی که جین ساکای نام دارد، یکی از آخرین نفراتی است که در مقابل حمله وسیع مغول‌ها به جزیره تسوشیما زنده مانده و به مبارزه با آن‌ها می‌پردازد. اما خوشبختانه، این سامورایی جوان به مهارت‌های شمشیر زنی سامورایی مسلط است که این مهارت‌ها از وی یک ارتش یک نفره ساخته‌اند.

البته با سخت‌تر شدن شرایط، جین به این نتیجه می‌رسد که مهارت‌ها و روش‌های سنتی سامورایی نمی‌توانند در نجات سرزمینش به وی کمک کنند و تصمیم می‌گیرد که با کنار گذاشتن آموزش‌های قدیمی خود با استفاده از سبک جدیدی از مبارزه به نام Way of the Ghost یا روش شبح به مقابله با مغول‌ها بپردازد.

Wasteland 3 

بهترین بازی های آینده سال 2020
 • پلتفرم: PS4، Xbox One، PC
 • تاریخ انتشار: ۲۸ آگوست ۲۰۲۰

داستان بازی Wasteland 3 روی یک گروه از رنجرها به نام «تیم نوامبر» تمرکز دارد که در حال تلاش برای زنده مانده در طبیعت منجمد کلرادو هستند. در طول مسیر، آن‌ها با «The Patriarch» مواجه می‌شوند که از آن‌ها می‌خواهد سه فرزندش را به قتل برسانند. بازیکنان با استفاده از تاکتیک‌ها  و استراتژی‌های مختلف، باید بتوانند با شرایط و موانع موجود مقابله کنند.

در کنار سلاح‌ها و تفنگ‌های تک‌تیرانداز و چندین اسلحه پیشرفته‌ی دیگر، بازیکنان همچنین از انواع وسایل نقلیه هم بهره‌مند خواهند بود که می‌توانند آن‌ها را سفارشی‌سازی کنند. طبیعت وحش ۳ با توجه به وعده ارائه داستانی عمیق و همچنین بخش‌های دونفره، بازی بسیار خوبی به نظر می‌رسد.

Marvel’s Avengers 

 • پلتفرم: PC ، Xbox One ، PS4
 • تاریخ انتشار: ۴ سپتامبر ۲۰۲۰

Crystal Dynamics با استعداد بازیگری لورا بیلی ، تروی بیکر ، نولان نورث ، تراویس ویلینگام و جف شاین ، بازیگران ستاره ای را از تیم انتقام جویان جمع کرده است. با داستانی که کاملاً جدا از MCU است ، ما قادر خواهیم بود به عنوان کاپیتان آمریکا ، ثور ، مرد آهنین ، سیاه بیوه و هالک بازی کنیم. پس از مقصر دانستن فاجعه در سانفرانسیسکو ، قهرمانان وقتی ۵ سال بعد جهان در معرض یک تهدید جدید قرار می گیرند ، مجدداً جمع می شوند. با تعاون چهار نفره ، انتقام جویان مارول یک ماجراجویی قهرمانانه به نظر می رسند.

Cyberpunk 2077

 • پلتفرم: PC ، PS4 ، Xbox One
 • تاریخ انتشار: ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰

داستان بازی Cyberpunk 2077 درباره زندگی روزانه در شهر بزرگ و فاسد نایت سیتی (Night City) در ایالت آزاد کالیفرنیا است. با گذشت زمان، شخصیت شما که «وی» (V) نام دارد، می‌تواند کارهای مختلف و ماموریت‌های بزرگی انجام دهد تا اعتبار و پول به دست آورده و سلاح‌ها و بروزرسانی‌های سایرنتیک جدیدی کسب کند. این بروزرسانی‌ها به شخصیت شما دسترسی به قابلیت‌های جدیدی مانند شمشیرهایی که از بازوی‌تان خارج می‌شوند، می‌دهد. رفته رفته که V حضورش را در شهر با انجام این ماموریت‌ها نشان می‌دهد، توجه افراد دیگری که می‌خواهند از توانایی‌ها شما برای اهداف خود استفاده کنند را جلب می‌کند.

Dirt 5 

بهترین بازی های آینده سال 2020
 • پلتفرم: Xbox Series X، PS5، PC، Xbox One، PS4، Google Stadia
 • تاریخ انتشار: از اکتبر سال ۲۰۲۰ ، نسخه Google Stadia در سال ۲۰۲۱

DiRT 5 آخرین تجربه رانندگی خارج از جاده از Codemasters است ، و این بار افراطی تر از همیشه می رویم. در کنار آهنگ های مشخص شده در یک مرحله جهانی ، از جمله نیویورک سیتی ، ریودوژانیرو ، و مناطق دور افتاده چین و یونان ، این بازی همچنین روش های بیشتری را برای بازی کردن از گذشته ارائه خواهد داد: حالت های اسپلیت چهار نفره باز می گردند ، و یک حالت بازی جدید وجود دارد که به طور خاص برای بازی تعاونی اعم از نیمکت شما گرفته تا نبردهای جهانی آنلاین طراحی شده است. بعلاوه ، حتی یک شیوه شغلی روایت محور نیز برای کشف وجود دارد که از استعدادهای بازیگری صوتی مانند نولان نورث و تروی بیکر برخوردار خواهد بود. همه این موارد را می توان در قالب غیر خطی نیز بازی کرد ، بنابراین باید بیشتر از آنچه می خواهید بازی کنید.

رسما معرفی شده است و برروی کنسول‌های نسل بعد، حقیقتا فوق‌العاده به نظر می‌رسد. کدمسترز اعلام کرده است که قرار است شاهد تجربه‌ی جدیدی در دنیای Dirt باشیم. بازی توسط تیم‌های متفاوتی توسعه یافته است که برروی Dirt Rally کار کردند. همچنین Dirt Rally 3 هم قرار است در آینده منتشر شود.

Halo Infinite

بهترین بازی های آینده سال 2020

پلتفرم: PC ، Xbox One ، Xbox Project Scarlett
تاریخ انتشار: تعطیلات ۲۰۲۰

در انتهای داستان بازی Halo 5 دیدیم که کورتانا توانست با همراهی گروهی به نام The Created (هوش مصنوعی‌هایی که خودشان را برتر از سایر موجودات می‌دانند) و با کمک نیروهای Guardians، کنترل کهکشان را به دست بگیرد. آخرین چیزی که نمایش داده شد فرار سربازان UNSC Infinity از دست نیروهای کورتانا بود. از سوی دیگر مسترچیف هم به نیروهای متحد پیوست تا با حکومت جدید مبارزه کند.

طبق چیزی که سازندگان بازی اعلام کردند، داستان بازی Halo Infinite انسانی‌‌تر از گذشته است و نسبت به بازی Halo 5، مسترچیف نقش پررنگ‌تری در آن ایفا می‌کند. بر اساس چیزی که در تریلر اولیه بازی دیدیم، بخشی از داستان در حلقه هیلو رخ می‌دهد.

Godfall

بهترین بازی های آینده سال 2020
 • پلتفرم: PS5، PC (فروشگاه بازی های Epic)
 • تاریخ انتشار: تعطیلات ۲۰۲۰

به عنوان یکی از اولین بازی هایی که برای کنسول نسل بعدی سونی معرفی می شود ، Godfall قرار است در PS5 در انتهای سال قرار بگیرد. توسعه دهندگان Counterplay Games آن را به عنوان یک عمل غارت محور RPG ، با تمرکز بر مبارزه با غوغا در زمان واقعی توصیف می کنند. IP جدید در یک دنیای فانتزی با “شوالیه های قهرمانانه ، جادوگری آرکانه و قلمروهای ممنوعه” تنظیم شده است.

این بازی همچنین می تواند به طور کامل در بازی مشترک یا انفرادی مورد نظر شما انجام شود. ما هنوز چیزهای بیشتری درباره این غارتگر غافلگیرانه نمی دانیم ، اما تریلر بسته بندی شده اکشن و تنظیم فوق العاده بازی ، مطمئناً مورد توجه شماست.

Outriders

 • پلتفرم: PC ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، Xbox Series X
 • تاریخ انتشار: تعطیلات ۲۰۲۰

IP تیرانداز کاملاً جدید از People Can Fly و توسط Square Enix منتشر شده است Outriders. شما به عنوان یک عضو بشریت بازی می کنید که مجبور به فرار از زمین است ، و روی سیاره ای به نام Enoch فرود آمده است. اما طوفان شدید به نام “ناهنجاری” آنها را وادار به عقب نشینی می کند. با این حال ، هنگامی که آنها بیدار می شوند ، همه خود را با قدرت های مسخره آمیز می بینند. این اثر عظیم با Doom ملاقات می کند.

Assassin’s Creed Valhalla

پلتفرم: PC ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، Xbox Series X
تاریخ انتشار: تعطیلات ۲۰۲۰

وقت آن است که با Assassin’s Creed Valhalla ، یک دوره ایمان به دوران وایکینگ ها وارد کنید ، آخرین ورود در سریال طولانی مدت یوبی سافت. شما به عنوان Eivor (مرد یا زن) بازی خواهید کرد ، یک مهاجم وایکینگ است که باید قبیله خود را از دشتهای یخی نروژ به خانه جدیدی در انگلیس هدایت کند. اگرچه این قرون تاریک است ، بنابراین انگلیس کشوری است که توسط مجموعه ای از اربابان خردسال و پادشاهی های متخاصم رهبری می شود. آیا شما این سرزمین را تسخیر خواهید کرد؟ به زودی می فهمید

Watch Dogs: Legion

بهترین بازی های آینده سال 2020
 • پلتفرم: Xbox One، PS4، PC،
 • تاریخ انتشار: تعطیلات ۲۰۲۰

بازی Watch Dogs: Legion یک بازی ویدیویی در ژانر اکشن ماجراجویی است که توسط استودیو بازی‌سازی Ubisoft Toronto در دست ساخت بوده و کمپانی یوبی‌سافت آن را منتشر خواهد کرد. این بازی سومین نسخه از سری بازی‌های سگ های نگهبان و دنباله بازی Watch Dogs 2 محسوب می‌شود. وقایع بازی Watch Dogs: Legion در نسخه‌ای خیالی از شهر لندن اتفاق می‌افتند که به شکل محیطی دنیای باز طراحی شده است.

وقایع بازی Watch Dogs: Legion در شهر لندن متعلق به آینده نزدیک اتفاق می‌افتند. سال‌ها از رویدادهای شهر سانفرانسیسکو در سال ۲۰۱۶ می‌گذرد. گروه‌های هکر مختلف گرد هم می‌آیند تا سیستم نظارتی شهر را از بین ببرند؛ سیستمی که توسط مقامات فاسد اداره می‌شود و از تکنولوژی ctOS برای جاسوسی در زندگی شخصی شهروندان استفاده می‌کند.

این در حالی است که استفاده از درون‌های امنیتی، وسایل نقلیه خودمختار و لوازم الکترونیک هوشمند در شهر افزایش یافته است و هکرها وظیفه دارند که حریم خصوصی و آزادی شهروندان را به آن‌ها بازگردانند.

منبع: gamesradar

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *