دوشنبه , ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند۱ min read

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند
⏱زمان مطالعه: ۴ دقیقه

زنان و مردان دنیای متفاوتی از یکدیگر دارند و شاید جملاتی که یک زن را خوشحال می سازد برای یک مرد اهمیت چندانی نداشته باشد . اگر می خواهید همسر خود را خوشحال سازید و او را عاشق و وابسته خود کنید نیاز به تلاش فراوان ندارید بلکه می توانید با چند جمله کوتاه و طرز صحیح بیان این جملات همسرتان را آرام و شاد کنید.

این بخش مختص آقایان اهل دل و عاشقی است که دوست دارند جملات عاشقانه را فرا بگیرند و با بیان آن ها همسرشان را عاشق خود سازند.

جملات عاشقانه زنان را اینگونه بیان کنید

دنیای زنان و مردان تفاوت زیادی با یکدیگر دارند . بیشتر مردان دوست دارند همسر خود را خوشحال کنند و عشقشان را به آن ها نشان دهند اما نمی دانند این چطور این کار را انجام دهند و در واقع از اعجاز جملات عاشقانه ناآگاهند . اگر می خواهید به دنیای همسرتان وارد شوید اما نمی دانید چه بگویید و از کجا شروع کنید، بهتر است از این مطلب از مجله اینترنتی زالزالک را از دست ندهید تا اتفاقات خوبی در زندگی مشترک تان رخ دهد.

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند

جملات عاشقانه ای که زنان عاشق شنیدنشان هستند

چقدر زیبایی ، چقدر قشنگی

تعریف از زیبایی زن همیشه برای او جذاب بوده و او را شگفت زده می سازد مخصوصا اگر شخص تعریف کننده همسرشان باشد. اما برخی از مردان از تحسین زیبایی همسرشان امتناع می ورزند و می پندارند این تحسینات باعث خود پسندی زن می شود و یا اینکه آنان می گویند زنمان خودش می داند که آنقدرها هم زیبا نیست که از قشنگی اش تعریف کنیم . اما مردان باید توجه کنند که زن ها دوست دارند ظاهرشان را ستایش کنید و به آن ها بگویید که چه چهره زیبا یی دارندحتی اگر واقعا زیبا نباشند.

تعریف از زیبایی خانم ها حس غرور را به آنها القا می کند اما بی گدار به آب نزنید و برای تعریف از زیبایی همسرتان حتما دلیل داشته باشید زیرا او علت اینکه شما او را زیبا خوانده اید را خواهد پرسید.

تو خیلی خاصی

گفتن جمله تو خیلی خاصی از طرف مردان به همسرشان نه تنها حس خوب مورد توجه قرار گرفتن و قدردانی شما را به او می دهد بلکه اوسعی می کند روی ویژگی های مثبتش تمرکز بیشتری داشته باشد و آن ها را پررنگ تر کند.

این جمله سبب می شود زن ها فکر کنند که بی همتا هستند و کسی مثل آن ها شما را خوشبخت نمی کرده است و هیچ یک از گزینه های ازدواج مانند او نمی توانسته برای شما مورد پسند و مناسب واقع شود.

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند

با تو بودن بی نظیر است…

زن ها دوست دارند همسرشان به آن ها و رابطه شان افتخار کنند و به خاطر آرامش رابطه شان از آ ن ها تشکر کنند . این قدر دانی ها که به اشکال مختلف مانند وقت گذراندن بیشتر با همسر و … صورت می گیرد زن را بسیار خوشحال می نماید و باعث می شود زن برای بیشتر درک کردن همسرش تلاش کند و محیط خانه را برای آرامش بیشتر همسرش و وقت گذراندن دو نفره آماده کند.

دوستت دارم

اگر دوست دارید همسرتان را عاشق خود سازید به او بگویید دوستش دارید و این جمله را با دادن یک شاخه گل، یک هدیه بی مناسبت، پیامک های احوال پرسی طول روز به او ثابت نمایید. این کارها سبب می شود رابطه شما قوی تر و عاشقانه تر شود .

اما باید مراقب تمام حرف هایی که میان تان رد و بدل می شود و تمام قول هایی که به همسرتان می دهید باشید. زیرا اگر به این قول ها عمل نکنید روی نگاه همسرتان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند

متاسفم

اگر با همسرتان بحثی داشته اید و دلخوری بینتان به وجود آمد بهتر است غرورتان را کنا بگذارید و از او عذرخواهی کنید. عذرخواهی کردن از همسرتان در این مواقع سبب می شود او تاسف واقعی شما را ببینند و بعد از این دلخوری ها مورد دلجویی قرار گیرند.

اما هیچ گاه از طبع زنانه سوء استفاده نکنید و بعد هم با گفتن ببخشید کار را فیصله دهید . لازم است بعد از عذرخواهی کردن شروع به توضیح دادن و دلیل تراشی نکنید زیرا این کار می تواند ناراحت کننده ترین واکنش بعد از دعوا برای یک زن باشد.

همه چیز را درست می کنم

اگر همواره برای راحتی همسرتان در تلاش هستید بهتر است با بیان این جمله در مواقع اضطراب و غمگین بودن جمله جادویی همه چیز را درست می کنم را به کار ببرید و به او آرامش دهید.بیان کردن این جمله همسرتان را بسیار آرام ترمی کند و اعتمادش به زندگی مشترک را بیشتر خواهد کرد.

جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند

بیا صحبت کنیم

اگر همسرتان از چیزی نگران است اما به شما چیزی نمی گوید شاید منتظر جرقه ای از طرف شماست که سر درد دلش باز شود . اگر دیدید که رفتار همسرتان تغییر کرده است اما دلیلش را نمی دانید به او پیشنهاد گفت و گو دهید به او بگویید شنیدن حرفهایش برایتان اهمیت دارد .

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۲ میانگین: ۵]

همچنین ببینید

کتاب مردی به نام اوه اثر فردریک بکمن

کتاب صوتی مردی به نام اوه اثر فردریک بکمن

⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه کتاب مردی به نام اوه اولین رمان نویسنده سوئدی، فردریک بکمن است که به بیش از ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده است. اما استقبال از این کتاب تنها محدود به علاقه‌مندان به رمان نبود. سخت‌ترین منتقدان ادبی نیز بارها و بارها درباره این کتاب مقالاتی را منتشر کرده و از آن به عنوان یکی از خواندنی‌ترین رمان‌های سالهای اخیر نام برده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *