دوشنبه , ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

بازی Assassins Creed Valhalla رونمایی شد۲ min read

بازی Assassins Creed Valhalla
⏱زمان مطالعه: ۵ دقیقه

افسانه وایکینگ خودتان را بسازید

داستان بازی اساسینز کرید والهالا

به Eivor تبدیل شوید ، یک مهاجم توانمند وایکینگ باشید. و قبیله خود را از سواحل سخت نروژ به خانه جدیدی در میان مزارع سرسبز انگلیس قرن نهم هدایت کنید. دنیای آزاد و مرموز و زیبا و مرموز را کشف کنید. که در آن با دشمنان بی رحمانه روبرو خواهید شد. ، به قلعه‌ها حمله کنید ، شهرک جدید قبیله خود را بسازید. و اتحادهایی را برای جلب شکوه و کسب جایگاهی در Valhalla ایجاد کنید.

انگلستان در عصر وایکینگها یک کشور شکسته از اربابان خرد و پادشاهی های جنگنده است. در زیر هرج و مرج یک سرزمین غنی و نابهنگام قرار دارد. که منتظر یک فاتح جدید است. آیا شما آن فاتح خواهید بود؟

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی قصه‌ی گروهی از وایکینگ‌ها را تعریف می‌کند که به انگلستان حمله کرده و در این سرزمین مستقر شده‌اند. روستای اصلی وایکینگ‌ها در بازی به عنوان پایگاه فرماندهی عمل می‌کند. و بازی‌کننده‌ها در آن به تصمیم‌گیری برای مراحل آینده‌ی خود مشغول می‌شوند. و در این میان هم روستای خود را بزرگتر می‌کنند و ارتقا می‌دهند.

عناصر نقش‌آفرینی بازی قرار است نقش مهمی در جریان کلی آن داشته باشند. و تصمیم‌ها و انتخابات چه روی داستان و چه روی روستای روستای وایکینگ‌ها تاثیر می‌گذارد. بازی طوری طراحی شده است تا بازی‌کننده‌ها بخواهند پس از انجام هر مرحله‌ی بزرگ، به روستای خود برگردند. و به مسایل آن جا رسیدگی کنند.

قصه‌ی اصلی بازی و مراحل مختلف آن، روی تقابل وایکنگ‌ها و شاه آلفرد انگلستان تمرکز دارد.؛ قصه‌ای که پیچیدگی‌های زیادی دارد. و با شکست شاه آلفرد و تلاش‌های او برای متحد کردن دوباره‌ی انگلستان شروع می‌شود. شخصیت اصلی بازی «آیور» (Eivor) نام دارد و مثل قسمت قبلی مجموعه‌ی فرقه اساسین، بازی‌کننده‌ها در ابتدای بازی انتخاب می‌کنند. که Eivor در قصه‌ی آن‌ها زن باشد یا مرد. می‌توان کمی در ظاهر شخصیت اصلی تغییر هم ایجاد کرد.، ولی فقط در حد نوع ریش یا نوع خالکوبی. تجهیزات و کشتی وایکینگی بازی هم قابلیت شخصی‌سازی دارد.

البته که کشتی بازی بیشتر یک شبیه یک قایق است و خبری از مبارزات دریایی هم نخواهد بود.؛ چون وایکینگ‌ها اساسا در کشتی‌های خود توپ‌های جنگی نداشتند. و با کشتی مبارزه نمی‌کردند. کشتی‌ها در بازی وسیله‌ای برای حمل و نقل سریع یا حمله‌ی مستقیم به ساحل‌ها هستند. با استفاده از کشتی می‌توان منابع مختلفی را هم جمع‌آوری کرد و به روستای اصلی بازی برای ارتقا برد.

جنگ ها خشمگین می شوند. پادشاهی ها سقوط می کنند. این عصر وایکینگ ها است.

تریلر رونمایی Assassin’s Creed Valhalla

دیروز شاهد رونمایی هشت ساعته از نام جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed بودیم. یک رونمایی که با نمایش طولانی شکل‌گیری طراحی مفهومی بازی همراه شده بود. یوبی‌سافت در یک استریم زنده، که البته ویدیویی از پیش ضبط شده را نشان می‌داد. چگونگی ساخت طراحی هنری اصلی قسمت جدید Assassin’s Creed را به تصویر کشید. قرار بود در پایان این پخش زنده‌ی طولانی، با دنیا و نام قسمت جدید این مجموعه آشنا شویم.

حملات حماسی

معرفی بازی Assassin’s Creed Valhalla

مردم خود را در حملات گسترده علیه ارتش ها و قلعه های ساکسون رهبری کنید. و نفوذ خود را بسیار فراتر از مرزهای حل و فصل خود گسترش دهید. فرماندهی خدمه مهاجمان را انجام داده و حملات شگفت انگیز رعد و برق را از مدتها قبل انجام دهید. تا ادعای ثروت دشمنان خود را برای قبیله خود داشته باشید.

بازی Assassin’s Creed Valhalla برای عرضه در پایان سال جاری میلادی روی کنسول‌های فعلی و نسل بعد در نظر گرفته شده است.

مبارزه با ابزار مختلف

سبک مبارزات بی رحمانه یک مبارز وایکینگ و محورها ، شمشیرها ، یا حتی سپرها در برابر دشمنان شدید. و بی امان را رها کنید. تاکتیک های خود را انتخاب کرده و دشمنان خود را در نبردهای نزدیک رها کنید. ، و آنها را با تبر یا با تیغه پنهان خود نابود کنید.

 تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla

حماسه وایکینگ خود را بنویسید

Assassin’s Creed

سیستم پیشرفته RPG Assassin’s Creed Valhalla روشهای جدیدی را برای رشد به عنوان یک جنگجو و یک رهبر به شما می دهد. بر دنیای اطراف خود تأثیر بگذارید و ضمن کسب مهارت ها و تجهیزات جدیدی متناسب با سبک بازی خود داشته باشید. مسیر خود را در سراسر انگلیس با جنگ نبردهای وحشیانه و پیشبرد یورش های آتشین روشن کنید ، یا اتحادهای استراتژیک و پیروزی با عقل خود را تشکیل دهید. هر انتخابی که در جنگ و گفتگو انجام دهید ، گامی دیگر در مسیر عظمت است.

قلمرو و متحدین خود را گسترش دهید

 عصر وایکینگها باAssassin’s Creed Valhalla

با جذب اعضای جدید قبیله و ساختن ساختارهای قابل ارتقاء ، قلمرو و حل و فصل خود را رشد و تنظیم کنید. با ساختن یک پادگان ، سربازان بهتری بدست آورید. ، اسلحه های خود را در آهنگری بهبود ببخشید. ، گزینه های سفارشی سازی جدید را کشف کنید و موارد دیگر.

مهاجم سفارشی خود را به اشتراک بگذارید

وایکینگهای مزدور خود را برای به اشتراک گذاشتن آنلاین ایجاد کرده و آنها را سفارشی کنید. و هنگامی که آنها در حماسه اسکاندویناوی خود در کنار دوستان خود می جنگند. ، غنایم را درو کنید. مزدوران ایجاد شده توسط بازیکنان دیگر را جذب کنید. و قدرت آنها را به نیروهای خود بیفزایید.

Assassin’s Creed Valhalla به عصر وایکینگ‌ها می‌پردازد

عصر تاریک جهان باز

اساسینز کرید والهالا

بادبان در دریای یخی شمالی یخی را برای کشف و تسخیر پادشاهی های انگلستان شکسته است . خود را در فعالیت هایی مانند شکار ، ماهیگیری ، غوطه ور کنید. یا همانطور که بهتر شناخته شده است. – از طریق هنر نبرد وایکینگ ، رقبا را ویران کنید.

منبع : ubisoft

برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: ۱ میانگین: ۵]

همچنین ببینید

کتاب مردی به نام اوه اثر فردریک بکمن

کتاب صوتی مردی به نام اوه اثر فردریک بکمن

⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه کتاب مردی به نام اوه اولین رمان نویسنده سوئدی، فردریک بکمن است که به بیش از ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده است. اما استقبال از این کتاب تنها محدود به علاقه‌مندان به رمان نبود. سخت‌ترین منتقدان ادبی نیز بارها و بارها درباره این کتاب مقالاتی را منتشر کرده و از آن به عنوان یکی از خواندنی‌ترین رمان‌های سالهای اخیر نام برده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *